Pięć powodów dlaczego warto kupić wibrator króliczek!

Jedną z najciekawszych alternatyw dla tradycyjnych wibratorów, które z różnych względów nie wszystkim kobietom przypadają do gustu, są wibratory króliczki, które stymulują zarówno pochwę jak i łechtaczkę dając podwójną przyjemność kobiecie.

  1. Są wielkofunkcyjne- dzięki swojej specyficznej budowie wibrator typu króliczek jest w stanie stymulować jednocześnie trzy najbardziej wrażliwe i podatne na doznania obszary kobiecej pochwy, a mianowicie łechtaczkę, punkt G oraz wejście do pochwy. Z tego powodu, zabawa króliczkiem daje efekty nieporównywalne z tym, co możemy osiągnąć korzystając ze zwyczajnego wibratora.
  2. Króliczek,bo ma królicze uszy- może się wydawać, że królicze uszy, które stanowią o charakterystycznym kształcie wibratora to jedynie dodatek mający spełniać funkcję estetyczną. Nic bardziej mylnego! Zadaniem króliczych uszu jest delikatne i ciągłe masowanie obu stron łechtaczki.W ten sposób, przyjemność jest intensywniejsza, niż przy stymulacji tej części pochwy na przykład językiem podczas seksu oralnego
  3. Zaawansowana technologia wibratora- Różne tryby wibracji, szeroki wybór przyjemności. Wszystko z powodu niezwykłej budowy, dzięki której wibrator stymuluje kilka różnych obszarów pochwy jednocześnie. Dając kobiecie prawdziwy wybór czy chce szybszą czy wolniejszą stymulację, a może naprzemienną.
  4. Inny kształt niż kształt penisa- Dla wielu kobiet problemem z wibratorami często jest taki, że w wyraźny sposób imitują one wygląd męskiego penisa. Z tego powodu, część kobiet ma pewne opory na przykład przed wyzbyciem się przekonania, że zabawa z erotyczną zabawką to tylko gorszy substytut seksu z mężczyzną. Wibrator króliczek swoim kształtem w żadnej mierze nie przypomina członka, dzięki czemu jest zabawka znakomita zarówno dla początkujących jak i dla tych kobiet, które mają opory przed korzystaniem z tradycyjnych wibratorów. W porównaniu z nimi króliczek jest o wiele bardziej dyskretny, nie budzi żadnych skojarzeń.
  5. Tanio czyli oszczędnie- istotną zaletą króliczków jest również to, że pozwalają one zaoszczędzić sporo pieniędzy. Bardzo często kobiety, które są spragnione intensywnych doznań kupują kilka różnych rodzajów wibratorów: przeznaczonych do stymulacji łechtaczki, punktu G, wejścia pochwy itd. Jest to nie tylko niepraktyczne, ale również drogie. Wibrator króliczek  łączy w sobie wszystkie cechy wymienionych rodzajów wibratorów.