Czy mężczyzna potrzebuje wibratora? Oczywiście, że tak to dodatkowe źródło przyjemności!

Mówi się, że to głównie kobietom trudniej jest osiągnąć orgazm niż mężczyznom. Dlatego, też wymyślono dla nich wibratory, które pozwolą osiągnąć rozkosz. Dodatkowym plusem wibratorów męskich oprócz dawania przyjemności jest leczenie zaburzeń seksualnych. Współczesne badania wykazały, że stosowanie wibratorów podnosi poziom pozytywnych doznań zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn. Stosowanie wibratorów męskich ma niewiele wspólnego z orientacją seksualną. Wibratory są chętnie używane w szczególności podczas gry wstępnej jak i podczas stosunku (z partnerem czy też z partnerką).

Rodzaje wibratorów dla mężczyzn: Wibratory dla mężczyzn zapewniają głęboki i dokładny masaż. Dla mężczyzn dostępne są realistyczne dilda, na które naniesiony jest materiał imitujący prawdziwą skórę, mogą to być także masażery prostaty czy wibrujące korki analne. Mężczyźni mogą także skorzystać z takich gadżetów jak masturbator czy sztuczna pochwa albo odlew kobiecych pośladków wraz z pochwą i odbytem. Według badań naukowych stosunki z użyciem w trakcie wibratora sprawiają, że:

  • Osoby, które ich używające są bardziej i mocniej pobudzone,
  • u osób tych wzrasta pożądanie,
  • z użyciem wibratora związane jest także powiększenie strefy komfortu poprzez zmniejszenie bólu w czasie i po stosunku.