Czym są Kulki Gejszy? To niewielkie zabawki o okrągłym kształcie, które mogą mieć wiele rozmiarów.Mogą też być wykonane z przeróżnych materiałów – silikonu, metalu oraz szkła.

Kulki gejszy powstały w Japonii w okolicach roku 500 n.e. Używano ich pierwotnie jako dodatkową przyjemność podczas stosunku dla mężczyzn! W niedługim czasie zaczęły je stosować również kobiety. Kulki gejszy mogą mieć różne średnice – małe i duże.

Kulki waginalne, których używali Japończycy, były metalowe i zawierały rtęć. Ich ruch pobudzał mięśnie Kegla, co u niektórych kobiet wywoływało orgazm. Obecnie kulki są używane w podobny sposób. Oprócz tego, że zapewniają kobiecie przyjemność , zalecane są na poprawę sprawności mięśni pochwy i wzmocnienie dna miednicy.

W jaki sposób działają? Dokładnie tak jak chodzenie na siłownię i wykonywanie ćwiczeń. Warto dodać ćwiczenia mięśni Kegla do codziennej rutyny. Pomoże to wzmocnić mięśnie pochwy i dna miednicy.

Gdy mięśnie te są „w  dobrej formie”, usuwają problemy jak: nietrzymanie moczy czy brak satysfakcji seksualnej. Ćwiczenia z kulkami gejszy są pomocne kobietom niezależnie od wieku.

Jak używać kulek gejszy? Należy włożyć kulki do pochwy. Możesz użyć nieco lubrykantu, aby łatwiej weszły. Uczucie ich obecności w środku będzie przypominało zwykły tampon.

W zależności od masy kulek, doświadczysz, jak poruszają się wewnątrz pochwy. Są to bardzo delikatne ruchy, powodujące zacieśnianie się mięśni Kegla, czyli zbawienny wpływ na zdrowie erotyczne kobiety.