Wibrator to coraz bardziej popularny gadżet erotyczny, który nie jest już tylko przeznaczony dla samotnych kobiet, ale stał się zabawką, która może umilać wspólne chwile z partnerem.  Pierwszy wibrator jak podaje historia został stworzony do celów medycznych. W XIX wieku Granville stworzył wynalazek, który miał rzekomo leczyć histerię kobiet. Wiele źródeł podaje, że rzeczywiście zaspokajanie seksualne kobiet było praktykowane przez wielu lekarzy, w celu leczenia histerii.

Obecnie kobiety kupują wibratory w celu zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych oraz wspólnej zabawie z partnerem. Na rynku mamy obecnie bardzo duzo rodzajów wibratorów.które maja przeróżne kształty, grubość, długość oraz kolory. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie idealną zabawkę erotyczną , która umili samotne wieczory albo urozmaici wieczory we dwoje.

Rodzaje wibratorów- w zależności od potrzeb seksualnych, możemy wyróżnić takie jak: wibratory łechtaczkowe, wibratory typu króliczek, stymulujące punkt G, dla par czy dla mężczyzn.

Jeżeli zastanawiasz się jak powinien być Twój pierwszy wibrator to seksuolodzy twierdzą, że wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Warto zastanowić się jakie ma spełniać zadania , czy ma stymulowac łechtaczkę czy wargi sromowe. W dzisiejszych czasach szeroki wybór wibratorów pozwala na znalezienie odpowiedniego w bardzo krótkim czasie. Każdy znajdzie idealny dla siebie czy swojego partnera.