Stymulator łechtaczkowy to nie tylko gadżet, który spodoba się każdej kobiecie. To także gwarancja jej przyjemności wraz z każdym użyciem.

Czym jest łechtaczka?  Z biologicznego punktu widzenia nie ma ona absolutnie żadnego istotnego zastosowania. Jej istnienie ma zapewnić tylko i wyłącznie przyjemność kobiecie podczas seksualnych zbliżeń. Jeżeli chodzi o orgazm pochwowy tylko niewielki procent kobiet jest go w stanie osiągnąć, zdecydowana większość Pań doznaje orgazmu przy stymulacji łechtaczki. Warto dodać, że  jest to część ciała o największej ilości zakończeń nerwowych, dlatego jej stymulacja powinna odbywać się z wyczuciem,  każdy mocniejszy nacisk odczuwany jest wręcz boleśnie.  Z pomocą Panom i Paniom idą stymulatory łechtaczkowe.

Wibrator łechtaczkowy jest przeznaczony do pieszczoty zewnętrznej. Oprócz klitorisu (łechtaczki) można nim pobudzać sutki, ale także jądra u partnera. Co ważne, nie są to wibratory przeznaczone do penetracji. Pieszczota łechtaczki, jeśli ma dostarczać przyjemności, musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiedniego gadżetu erotycznego.

Jaki  powinien być idealny stymulator łechtaczki? Przede wszystkim delikatny dla ciała i przyjemny w dotyku. Większość stymulatorów pokryta jest silikonem medycznym, który szybko się nagrzewa od ciała, co zwiększa jego naturalność. Najlepiej jakby miał kształt bardziej dopasowany do łechtaczki i większą powierzchnię wibrującą. Dzięki nim można szybko i prawie zawsze osiągnąć orgazm łechtaczki. Z tego powodu stymulatory cieszą się tak dużym powodzeniem. Są niewielkie i dyskretne. Mogą być używane przez oboje partnerów. Gwarancja przyjemności.