Na rynku jest wiele modeli które charakteryzują się różnymi cechami, wszystko tak naprawdę zalezy od preferencji użytkownika. Jest wiele rodzajów seks lalek. Charakteryzuje je wiele cech.

Mozna wybierac pod względem ceny wtedy np można kupić Korpus-masturbator czyli połowę seks lalki. Są to bardzo popularne produkty w postaci „połowy” lalki, czyli od pasa w górę.  Mogą być wykonane z tworzywa TPE ( tworzywo elastyczne) lub z silikonu. Posiadają pochwę, odbyt a także usta, natomiast nie mają rąk ani nóg, czyli w zasadzie kupujemy sam korpus + twarz. Jeżeli wygląd nie jest ważny to ten model jest dla Ciebie i jest tez duzo tańszy od zwykłych standardowych lalek.

Drugi model to mini lalki- Zalety tego typu lalek to przede wszystkim niewielki rozmiar, zazwyczaj wysokość to 100-125cm. Są to niewielkie lalki ze zgrabnym ciałem i małymi pośladkami. Oferują możliwość stosunku oralnego, pochwowego oraz analnego. Najczęściej są wybierane przez mężczyzn, którzy preferują niskie, delikatne kobiety.

Pelnowymiarowe seks lalki- najlepszy wybór dla większości mężczyzn.  Lalki tego typu są rozmiarem identyczne jak ludzie, dodatkowo przy zakupie możesz wybrać wiele rzeczy takich jak kolor włosów, wzrost, odcień skóry, a nawet kolor oczy. Bardzo duzy wybór  bez wątpienia znajdzi się  lalkę która przypadnie  do gustu.

Jak wybrać seks lalkę?– skoro już wiemy jakie są rodzaje. Ważne by odpowiedzieć sobie na pytanie jaki  budżet chcemy przeznaczyć na zakup. Od tego będzie zależał typ lalki, materiał (silikon czy TPE). Następnie wybór ideału, brunetka czy blondynka? Jaki kolor oczu powinna mieć? Jaka budowa ciała nam odpowiada. Każdy mężczyzna na pewno znajdzie swój konkretny ideał 🙂