Zdarza się  że nasze życie erotyczne wpada w pewną rutynę i trzeba coś zrobić aby znowu poczuć ten ogień w sypialni.Z pomocą przychodza różnego rodzaju gadżety erotyczne np.  korki analne. Tutaj nie ma się czego wstydzić, odbyt jest strefą erogenną dla obu płci. Więc tego typu zabawki już w dzisiejszych czasach nie budza obrzydzenia.

Co to jest korek analny? Korek analny zwany także często zatyczką analną jest rodzajem gadżetu erotycznego, zazwyczaj o niedużych rozmiarach. Zatyczki analne mają często stożkowaty kształt oraz są spłaszczone z jednej strony. Spłaszczona strona może być także w wielu odmianach np. zakończona  diamentem, przyssawką czy chociaż ogonem- coś w stylu lisiej kity,  królicze, końskie czy świńskie ogonki. Korki analne są wykonane z różnych materiałów: stali nierdzewnej, silikonowe, gumowe, szklane, a także drewniane. Te ostatnie już bardzo rzadko można spotkać gdziekolwiek. Zatyczki analne przeznaczone tylko dla mężczyzn są lekko wykrzywione tzw. masażery prostaty.

Głównym zadaniem korka analnego jest osiągnięcie przyjemności czy podniecenia podczas masowania oraz wsadzania zatyczki do odbytu.  W przypadku mężczyzn korek analny masujący prostatę także sprawia większą przyjemność. Można powiedzieć, że nawet większą przyjemność niż w przypadku kobiety. W odbycie mężczyzny znajduje się Punkt G.

Najlepiej na początku swojej przygody z korkami analnymi zacząć od tych mniejszych rozmiarów, nie należy robic nic na siłę, jeżeli partner nie ma ochoty na kontynuacje zabawy należy ją przerwać. Tak duzy wybór zatyczek analnych powoduje , że każdy znajdzie odpowiedni gadżet dla siebie.