Niedawno do polskich kin wszedł film Blanki Lipińskiej na podstawie bestsellerowej książki  „365 dni”.  Polski erotyk zrobił niesamowitą furorę i każdy zapragnął spróbować nowych przyjemności i doznań w swojej sypialni. Nie tylko seks klasyczny, ale także seks wyuzdany.

Coraz więcej osób pragnie przeżyć coś nowego w swoim życiu erotycznym. Z pomocą ruszają zabawki seksualne.  Kto widział „50 twarzy Greya” lub „365 dni” wie, że główni bohaterzy nie uprawiali typowej, nudnej miłości w sypialni, lecz doświadczali nowego wymiaru przyjemności, a co za tym idzie orgazmu z użyciem gadżetów erotycznych tj. kajdanki, opaski na oczy, korki analne czy wibratory do pobudzania łechtaczki u kobiety itp.

Nasza strona ma nie tylko przybliżyć tego typu zabawki, ale także wprowadzić w życie rozkoszy, zwłaszcza teraz w tak trudnych czasach , kiedy borykamy się z samotnością oraz epidemią wirusa COVID-19. Wielotygodniowa kwarantanna, dużo czasu wolnego, samotność, utrata źródła utrzymania itd. powodują stanu lękowe, stres co prowadzi do depresji, podstępnej choroby psychicznej XXI wieku. Aby temu zapobiec należy wprowadzić w swoje zacisze domowe coś nowego, wspaniałe doznania zakończone orgazmem przy pomocy gadżetów erotycznych. #zostań w domu, ale spraw sobie odrobinę przyjemności 🙂